حمله ور شدن سرمربی جدید سردار بوکان به خبرنگار!

سرمربی جدید تیم فوتبال سردار بوکان صبح امروز یکشنبه(۲۴آبان۹۴) بعد از شکست و نتایج ضعیف تیمش در لیگ دسته دوم فوتبال ایران و در حالیکه قبلاً هم چند بار با خبرنگاران درگیری پیدا کرده بود، با یکی از خبرنگاران شهرستان بوکان و سایت دی اسپرت نیز درگیر شد.

۳۰ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : 1063

هزاره سوم:سرمربی جدید تیم فوتبال سردار بوکان صبح امروز یکشنبه(۲۴آبان۹۴) بعد از شکست و نتایج ضعیف تیمش در لیگ دسته دوم فوتبال ایران و در حالیکه قبلاً هم چند بار با خبرنگاران درگیری پیدا کرده بود، با یکی از خبرنگاران شهرستان بوکان و سایت دی اسپرت نیز درگیر شد.

توهین‌ سعید شوکتی به خبرنگار  دی اسپرت

صبح امروز در حالیکه خبرنگار دی اسپرت به مجموعه ورزشی وحدت بوکان رفته بود تا با مدیرعامل باشگاه پیرامون تیم حرف بزند سعید شوکتی که قبلاً کمک مربی تیم بود-وی هم اکنون رئیس هیئت فوتبال بوکان هم می باشد- با برکناری رضا وطن خواه سرمربی تیم شد، در پی انتقادی که ما از مجموعه هیئت فوتبال و نتایج ضعیف تیم سردار کرده بودیم چند روز پیش هم از سوی وی در شبکه های مجازی این خبرنگار را مورد فحاشی، توهین و افترا قرار داده بود، شوکتی با دیدن خبرنگار در مجموعه ورزشی با دودیدن به سمت خبرنگاری که در بیرون از محوطه چمن بود و سردادن انواع فحاشی های و جملات رکیک به وی حمله ور شد ولی کاپیتان تیم سردار کمال قربانی و تماشاچیان حاضر با گرفتن سرمربی که گفتیم رئیس هیئت فوتبال هم است از درگیری فیزیکی جلوگیری کرد درحالی که این ماجرا ادامه داشت سرپرست تیم خالد مردانبگی هم به خبرنگار حمله ور شد و او نیز مثل مسئولش شروع به فحاشی و توهین کردند نمود.

خبرنگار حتی یک کلمه هم بر زبان نیاورد و فقط از دیدن همچین صحنه هایی متحیر مانده بود در حالیکه همه کارمندهای اداره ورزش و جوانان بوکان هم با فحاشی هایی که این دو نفر به خبرنگار می گفتند به سر صحنه آمدند و نظاره گر ماجرای توهین و فحاشی به خبرنگار بودند.

شوکتی سرمربی تیم سردار بوکان دو روز بعد از انتقاد خبرنگار صبح امروز بادیدن این خبرنگار ضمن صحبت‌های سراسر توهین و افترا، قشر زحمتکش خبرنگاران را سر تا پا یک کرباس خواند تا تأسف جامعه رسانه برای افرادی که می‌خواهند به هر قیمت و بدون هیچ محدودیت اخلاقی و فنی در یک پست باقی بمانند بیشتر و بیشتر شود.

چرا سرمربی یک تیم لیگ دسته دومی اینگونه به خبرنگاران توهین می‌کند و هیچ کس با او برخوردی نمی‌کند و شوکتی و مردانبیگی چگونه به خود اجازه می‌دهند به خبرنگار یک رسانه که تنها برای اطلاع‌رسانی قدم به ورزشگاه گذاشته، توهین کند و ناسزا بگوید؟


این اولین بار نیست 

خبرنگاران بوکانی خوب به یاد دارند که سعید شوکتی رئیس هیئت فوتبال طی سال‌های گذشته حضور خود در این پست ومنصب، همیشه با حاشیه‌هایی که مختص خود او بوده، تلاش کرد شرایط فوتبال بوکان را به سمت خود بکشاند و به واقع این اولین بار نیست که این سرمربی تیم لیگ دسته دومی اینگونه علیه یک خبرنگاری موضع می‌گیرد و حتی سه سال پیش و پارسال هم به یک خبرنگار دیگر حمله ور شد و با استفاده از نفوذ خود باعث شد که آن خبرنگار که خودش یک فوتبالیست بود به کلی از دنیای فوتبال کنار برود.

به واقع جای این سئوال وجود دارد که چرا مسئولان ورزش بوکان برخورد جدی با این رئیس هیئت و سرمربی انجام نمی‌دهند و چرا یک مسئول و سرمربی به راحتی به خود اجازه می‌دهد با توهین‌های بسیار به خبرنگاران، در صدد مانع شدن از اطلاع‌رسانی آنها برآید. آیا حقوق خبرنگاران همچنان باید پایمال شود؟

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا