شکست تیم والیبال شهرداری جوان اورمیه در نخستین گام برابر عقاب تهران

هزاره سوم:هفته نخست این رقابتها با برگزاری دو دیدار در گروه ۲ پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم شهرداری جوان اورمیه در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۳

۱ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1093

هزاره سوم:هفته نخست این رقابتها با برگزاری دو دیدار در گروه ۲ پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم شهرداری جوان اورمیه در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۳ بر یک مغلوب عقاب تهران شد.
تیم شهرداری جوان اورمیه تنها ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ پیروز شد و ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیاز های ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸و ۲۵ بر ۲۲ به حریف واگذار کرد.
جاوید محسنی نیا سرمربی تیم والیبال شهرداری جوان اورمیه برای شروع این دیدار از ترکیب رامین پاشایی، توحید اصغری، مهدی ساعدی فر، سعید مرادی، میلاد حمیدی، صابر علیپور و آرش آقاپور (لیبرو) استفاده کرد.
ناظر فدراسیون والیبال در این دیدار داود شعبانعلی بود و علیرضا قریب و جواد جاودانی هم به عنوان داورهای اول و دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.
در هفته دوم این رقابت ها روز چهارشنبه چهارم آذرماه تیم شهرداری جوان اورمیه میزبان تیم مقاومت فرمانداری مهاباد خواهد بود.
این دیدار ساعت ۱۶ در سالن مخابرات اورمیه برگزار می شود.
رقابت های لیگ دسته یک کشور با حضور ۱۹ تیم در چهار گروه از ۲۷ آبان ماه آغاز شده و دور رفت آن روز چهارشنبه ۲۵ آذر ماه به پایان می رسد.
تیم شهرداری جوان اورمیه در گروه ۲ این رقابت ها با تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد، حمل ونقل سراسری، سرمست کرمانشاه، عقاب تهران و ملوان تهران هم گروه است.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا