پزشک تیم شهرداری اورمیه: فیاضی تا آخر فصل همراه تیم نیست / پوریا فیاضی: با تمام قدرت، سال آینده به تیم والیبال اورمیه می‌پیوندم

پوریا فیاضی امروز در گفت‌گو با فارس اظهار داشت: متاسفانه در بازی با تیم آرمان اردکان از ناحیه پا دچار مصدومیت شدم؛ هرچند در ابتدا گمان می‌کردیم که این مصدومیت جدی نباشد

۱ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1084

پوریا فیاضی امروز در گفت‌گو با فارس اظهار داشت: متاسفانه در بازی با تیم آرمان اردکان از ناحیه پا دچار مصدومیت شدم؛ هرچند در ابتدا گمان می‌کردیم که این مصدومیت جدی نباشد اما با ام‌آر‌آی مشخص شد از ناحیه رباط دچار پارگی شدم.

وی افزود: در روز بازی سرما‌‌خوردگی داشتم اما با توجه به شرایط بازی تصمیم گرفتم بازی کنم؛ در واقع ضعفی که بر اثر سرماخوردگی داشتم در مصدومیتم تاثیرگذار بود.

فیاضی گفت: در حال حاضر برای مداوا در تهران بسر می‌برم و طبق نظر پزشک یک ماه دیگر مورد عمل جراحی قرار خواهم گرفت؛ چون در حال حاضر پیچ‌خوردگی باعث تورم پایم شده است باید جراحی بعد از بهبود تورم صورت بگیرد.

قدرتی‌زن متعصب تیم والیبال شهرداری اورمیه ادامه داد: امسال از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داشتم اما در کمال ناباوری با این مصدومیت تا پایان فصل نمی‌توانم تیم را همراهی کنم ولی هواداران مطمئن باشند تیم فصل بعد من نیز اورمیه است و با قدرت سال آینده منتظر من باشند.

وی با بیان اینکه من به اورمیه عادت کرده‌ام، خاطرنشان کرد: در اورمیه به این نتیجه رسیده‌ام که هواداران جز جدانشدنی و مهمترین قسمت والیبال اورمیه است و در این سه سالی که در اورمیه والیبال بازی کرده‌ام بهترین روزها را با آنان سپری کرده‌ام در واقع خودم را اهل اورمیه می‌دانم.

فیاضی تصریح کرد: یکی از مهمترین خواسته‌های من قهرمانی با لباس تیم شهرداری اورمیه است ولی متاسفانه خودم در این فصل نمی‌توانم تیم را همراهی کنم هرچند دعا می‌کنم تا امسال تیم شهرداری اورمیه قهرمان لیگ شود چرا که لایق قهرمانی است.

قدرتی‌زن متعصب تیم والیبال شهرداری اورمیه اظهار داشت: تیم والیبال اورمیه در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری خواهد داشت چرا که تعداد بازی بیشتری میزبان خواهد بود و این یک امتیاز بسیار خوب برای شهرداری اورمیه محسوب می‌شود.

پوریا فیاضی بازیکن متعصب و خوش‌اخلاق تیم والیبال شهرداری اورمیه در جریان بازی چهارشنبه تیمش با آرمان اردکان از ناحیه زانوی چپ دچار پارگی رباط شد و طبق نظر پزشکان تا شش ماه نمی‌تواند تیم را همراهی کند.

Pouriya-Fayyazi

پزشک تیم شهرداری اورمیه: فیاضی تا آخر فصل همراه تیم نیست

پزشک تیم والیبال شهرداری اورمیه گفت: پوریا فیاضی به علت آسیب دیدگی شدید از ناحیه زانو و نیاز به انجام عمل جراحی، دیگر نمی تواند تا آخر فصل در اختیار تیم اورمیه باشد.

به گزارش پرتال هواداران والیبال اورمیه، جواد پرویز روز شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: پوریا فیاضی در جریان بازی خانگی تیم اورمیه مقابل تیم آرمان ورزشی اردکان بر اثر پیچ خوردگی پا و برخورد با میله کنار زمین، از ناحیه زانوی پای چپ دچار آسیب دیدگی شدید شده است.

وی اظهار کرد: این بازیکن بلافاصله از سالن به بیمارستانی در اورمیه منتقل شد و پس از تصویربرداری ام آر آی مشخص شد که رباط صلیبی وی پاره شده و نیاز سریع به عمل جراحی دارد.

پرویز ادامه داد: فیاضی هم اکنون برای انجام عمل جراحی و مداوای هر چه سریعتر در تهران به سر می برد و تحت نظر پزشکان متخصص در حال تدارکات لازم برای انجام عمل جراحی است.

به گزارش ایرنا، پوریا فیاضی در صفحه شخصی اینستاگرامش با انتشار عکسی از خود که در کنار تابلو خروجی شهر اورمیه گرفته شده است، خطاب به هوادارن تیم شهرداری اورمیه نوشته است: به مردم این شهر هم مدیونم هم وابسته، مواظب تیم تان باشید، یاغی هارو تنها نگذارید، قهرمانیم اگر دوباره آتش جهنم تان را مثل قبل روشن کنید، زود برمی گردم چرا که جایتان همیشه در قلب من است.

فیاضی ادامه داده است: با کمال تاسف این اتفاق رخ داده است و نمی توانم بگویم ناراحت نیستم اما انگیزه زیادی دارم تا هر چه زودتر بهبود پیدا کنم و به زمین والیبال برگردم.

تیم شهرداری اورمیه در لیگ جاری با تنها یک باخت از هفت دیدار خود، صدرنشین لیگ برتر والیبال کشور است.

پوریا فیاضی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

به مردم این شهر هم مدیونم هم وابسته… مواظب تیممون باشین… یاغیارو تنها نزارین… قهرمانیم اگه دوباره آتیش جهنممون مثل قبل روشن کنین… زود میام پیشتون… یریز ❤️بوردادی… ۷ 💪💪

Pouriya Fayyazi

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا