زمین فوتبال روستای یئدی یار تبدیل به دامداری شده است/ تصویر

با گذشت زمان و مهاجرت معکوس روستائیان به شهر و البته عدم رغبت جوانان به ورزش باعث شد که برخی از این زمین ها بلا استفاده باقی بمانند. اما در این بین

۲ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1128

با گذشت زمان و مهاجرت معکوس روستائیان به شهر و البته عدم رغبت جوانان به ورزش باعث شد که برخی از این زمین ها بلا استفاده باقی بمانند.
اما در این بین پر حاشیه ترین زمین چمن، مربوط به روستای یئدی یار بود که علی رغم داشتن تیم فوتبال و همچنین جوانان مستعد ورزشکار، حدود یک سال پیش تبدیل به زنبور داری شد که خوشبختانه پس از کش و قوس های فراوان زنبوردار محل مجموعه ورزشی را ترک کرد.
حال پس از گذشت بیش از یک سال از این ماجرا باز هم شاهد استفاده نا مناسب از این زمین چمن هستیم که باز تعجب همگان را به دنبال داشته است.
طبق شنیده ها زمین چمن روستا یئدی یار که توسط فنس نیز حصار کشی شده است از مدت ها پیش تبدیل به چراگاه گوسفندان شده است.
اما نکته جالب در این ماجرا این است که نه تنها دامداران یئدی یار از این زمین به عنوان چراگاه گوسفندان خود استفاده میکنند، بلکه دامداران روستاهای اطراف همچون بارانی و شیخ احمد نیز این مجموعه را چراگاه گوسفندان خود قرار داده اند.


روستای یئدی یار از جمله روستاهائی ست که هر ساله مسابقات روستائی و البته داخل روستائی در آن برگزار میشود و ورزشکاران و فوتبالیست های زیادی در این روستا فعالیت میکنند

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا