همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در ارومیه برگزار می شود

زهرا رنجبر رضائی در گفت وگو با هزاره سوم:همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه ۱۷ مهر ماه در مسیر ورزشگاه تختی تا بوستان ائللرباغی ارومیه برگزار می شود. وی با اشاره به

۲ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1146

زهرا رنجبر رضائی در گفت وگو با هزاره سوم:همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه ۱۷ مهر ماه در مسیر ورزشگاه تختی تا بوستان ائللرباغی ارومیه برگزار می شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در راستای گسترش ورزش همگانی، افزود: در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: من بارها توصیه نمودم ورزش همگانی را جدی بگیرید که نشاط جامعه و حوصله کار در سایه ورزش همگانی است توجه به این مهم در جامعه در دستور کار است.

مسئول ورزش بانوان شهرستان ارومیه هدف از برگزاری این همایش را ایجاد شور و نشاط در جامعه و سلامت خانواده و جامعه عنوان کرد و افزود: توسعه و تعميم ورزش همگاني در فضايي مملو از شور و نشاط اجتماعي در راستاي تامين سلامت روحي و جسمي آحاد مختلف جامعه از اهداف برگزاری این همایش است.

وی با بیان اینکه به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد، تصریح کرد: هر تعرفه شامل سه بخش است که بخش اول در اختیار خود شرکت‌کننده، بخش دوم در صندوق و بخش دیگر در محل ستاد همایش باقی خواهد ماند و لازم است شرکت‌کنندگان مشخصات خود را به صورت خوانا در محل‌های مورد نظر نوشته و تنها یک تعرفه در صندوق بیندازند.

رنجبررضایی افزود: توسعه ورزش همگانی در جامعه از ابعاد مختلف ضرورت دارد چرا که کم‌هزینه‌ترین ورزش محسوب می‌شود و تحقق جامعه سالم، پویا و حرکت به سمت چشم‌انداز ورزش همگانی و حضور حداکثری از اولویت‌های مورد نظر در برگزاری همایش‌های پیاده‌روی است

 

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا