بیوگرافی فرشاد احمدزاده

هزاره سوم:فرشاد احمدزاده (زاده ۱ مهر ۱۳۷۱ – ارومیه) بازیکن فوتبال اهل ایران است. این بازیکن با جلب نظر سرمربی باشگاه فوتبال تراکتورسازی (مجید جلالی) در فصل ۹۲-۹۳ جذب باشگاه گردید.وی سابقه

۳ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1168

هزاره سوم:فرشاد احمدزاده (زاده ۱ مهر ۱۳۷۱ – ارومیه) بازیکن فوتبال اهل ایران است. این بازیکن با جلب نظر سرمربی باشگاه فوتبال تراکتورسازی (مجید جلالی) در فصل ۹۲-۹۳ جذب باشگاه گردید.وی سابقه بازی در تیم‌های داماش گیلان، پارسه تهران، پرسپولیس تهران و باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز را دارد.

پارسه تهران

او در لیگ آزادگان ۹۰-۹۱ برای پازسه تهران در مجموع ۱۸ بازی ۸ پاس گل داد و ۲ گل به ثمر رساند.

پرسپولیس تهران

بعنوان بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال و نظر سرمربی وقت این تیم مانوئل ژوزه، جذب پرسپولیس تهران گردید. وی در دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی در قالب رقابتهای جام حذفی از دقیقه ۸۲ بجای محمد نوری به زمین رفت. نتیجه نهایی این دیدار شش بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

وی در تابستان ۱۳۹۲ با جلب نظر مجید جلالی سرمربی تیم بعنوان بازیکن سرباز به تراکتور سازی تبریز پیوست. برای اولین بار بطور رسمی در سومین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (فصل ۹۲-۹۳)، در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت. در دقیفه ۶۷ از زمین خارج گردید و بجای وی بازیکن صربستانی مارکو باسارا وارد زمین شد. نتیجه نهایی این دیدار ۴ بر ۲ به نفع تراکتور سازی به اتمام رسید. احمد زاده اولین گل خود را در لیگ برتر در ترکیب تیم تراکتور در هفته هشتم رقابتهای لیگ سیزدهم در مقابل صبا قم به ثمر رساند. این گل از روی پاس علی کریمی بازیکن مجرب تراکتور سازی در دقیقه ۱۲ بازی از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید. این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تراکتورسازان پایان یافت.

گل زیبا به العین امارات

فرشاد احمدزاده در دوربرگشت از بازیهای ليگ قهرمانان آسيا در سال ۱۳۹۳، گل تساوی تراکتورسازی را در تبریز به ثمر رساند. در این گل، احمدزاده از نزدیکی نقطه کرنر توپ را تصاحب و بعد از دریبل کردن تمام بازیکنان نامدار العین امارات، گل دوم تراکتورسازی را به زیبایی هر چه تمامتر به ثمر رساند. این گل موجب تمجید سرمربی العین از وی شد.

القاب و اسامی

فرشاد احمدزاده بعنوان اولین بازیکن تراکتور از شهر ارومیه می‌باشد. وی علاقه خاصی به ابن تبم دارد و در این باره می‌گوید: “می‌دانستم و لمس کرده بودم که تمامی همشهریانم عاشق تراکتور هستند و خودم هم از این عشق مستثنا نبودم”. هواردان عنوان “فرشاد اورمولو” بمعنای “فرشاد اورمیه‌ای” را بعنوان اولبن لقب برای وی انتخاب کردند.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا