فرمانداری مهاباد شهرداری ارومیه را شکست داد

تیم شهرداری جوان ارومیه در حساس ترین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در دیداری خانگی مغلوب تیم فرمانداری مهاباد شد.

۵ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1175

هزاره سوم:تیم شهرداری جوان ارومیه در حساس ترین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در دیداری خانگی مغلوب تیم فرمانداری مهاباد شد. به گزارش ایرنا، در دیدارهای عصر چهارشنبه این رقابت ها هشت دیدار در گروه های چهارگانه این مسابقات برگزار شد که در یکی از دیدارهای گروه ۲ تیم شهرداری جوان ارومیه در سالن پیام مخابرات ارومیه میزبان تیم فرمانداری مهاباد بود.

تیم شهرداری جوان ارومیه در این دیدار موفق شد در ست های اول و دوم با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ به برتری برسد ولی در ادامه این تیم فرمانداری مهاباد بود که در ست های سوم، چهارم و پنجم ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۰ از سد شهرداری جوان ارومیه عبور کرد.
تیم کاملا بومی و جوان شهرداری جوان ارومیه در هفته نخست این رقابت ها با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم عقاب تهران شده بود و در هفته دوم نیز دومین شکست خود را پذیرا شد و تنها یک امتیاز در اختیار دارد.
تیم فرمانداری مهاباد در حالی که از حضور پنج بازیکن ارومیه ای بهره می برد در نخستین گام موفق به پیروزی برابر تیم حمل و نقل سراسری سرمست کرمانشاه شده بود و با کسب پنج امتیاز وضعیت خوبی در جدول دارد.
حمید حق بین به عنوان ناظر این دیدار و ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم این دیدار حساس حضور داشتند.
رقابت های لیگ دسته یک کشور با حضور ۱۹ تیم در چهار گروه از ۲۷ آبان ماه آغاز شده و دور رفت آن روز چهارشنبه ۲۵ آذر ماه به پایان می رسد.
تیم شهرداری جوان ارومیه در گروه ۲ این رقابت ها با تیم های فرمانداری مهاباد، حمل ونقل سراسری سرمست کرمانشاه، عقاب تهران و ملوان تهران هم گروه است.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا