برد شهرداری ارومیه در داربی آذربایجان / ادامه دستورات عجیب مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه

در سالن غدیر و در حضور بیش از ۶۰۰۰ تماشاگر تیم شهرداری ارومیه موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم شهرداری تبریز را با شکست بدرقه کند. ترکیب اولین دو تیم

۱۰ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1219

در سالن غدیر و در حضور بیش از ۶۰۰۰ تماشاگر تیم شهرداری ارومیه موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم شهرداری تبریز را با شکست بدرقه کند.

ترکیب اولین دو تیم :

شهرداری ارومیه : میلاد عبادی پور ، سعید معروف ، جواد محمدی نژاد ، حامد تاروردی ، فرهاد پیروت پور ، آرمین تشکری و عبدالرضا علیزاده

شهرداری تبریز : محمد حسن صنوبر ، اسوتوسلاو گوتسف ، میکائیل تاجر ، آرش کشاورزی ، والنتین براتونف ، محمد طاهر وادی و محمد رضا آصفی

ست اول :

بازی با سرویس جواد محمدی نژاد آغاز شد که اولین امتیاز به میهمان رسید. رقابت دو تیم تا وقت فنی نخست ادامه داشت که تبریزی ها ۸-۷ بسود خود به پایان بردند. بعد از اولین وقت ارومیه ای ها با حمایت هواداران خود توانست نبض بازی را در دست بگیرد و وقت دوم را ۱۶-۱۳ بسود خود تمام کند.

تعویض ها و وقت استراحت بناکار نتوانست روند بازی را تغییر دهد و میزبان در ست اول ۲۵-۲۲ پیروز شود.

در این ست میلاد عبادی پور با ۶ امتیاز بهترین بازیکن شهرداری لقب گرفت.

ست دوم :

با سرویس وادی این ست آغاز شد و فرهاد پیروت پور اولین امتیاز را کسب کرد . برخلاف ست قبلی در این ست میزبان بهتر عمل کرد و وقت اول را ۸-۵ بسود خود تمام کرد. اولین اعتراض بازی هم توسط میهمان انجام شد که در نهایت با تذکر جدی داور به تاجر خاتمه پذیرفت.

در ادامه با تعویض تبریزی ها در امتیاز ۱۳-۸ و جایگزینی چوگان بجای وادی میهمان توانست اختلاف را به ۱ امتیاز در پوئن ۱۹-۱۸ برساند تا سیدعباسی هر دو وقتش را در این بین درخواست کند.

بازارگرد تعویض سیدعباسی اولین امتیازش را کسب کرد. در نهایت در این ست شهرداری ارومیه ۲۵-۲۲ پیروز شود.

حامد تاروردی و آرمین تشکری با ۴ امتیاز برترین بازیکنان میزبان در این ست بودند.

ست سوم :

این ست ، شاهد یک رقابت نزدیک و تماشایی بودیم. ابتدا میهمان توانست ۸-۴ وقت اول را بسود خود تمام کند حتی این روند را تا امتیاز ۱۶-۱۳ و وقت دوم هم ادامه دهد که با وقت استراحت های سیدعباسی و تعویض سعید معروف ، ارومیه توانست با کم کردن اختلاف ، نتیجه را ۲۴-۲۴ کند.

از این لحظه به بعد تماشاگران ایستاده بازی را دنبال کردند و در حالی که میزبان ۲۹-۲۸ هم پیش افتاده بود با چند اشتباه پیاپی تیم تبریز ۳۱-۲۹ پیروز شود.

آرمین تشکری با کسب ۷ امتیاز بیشترین پوئن را برای میزبان کسب کرد.

ست چهارم :

سیدعباسی در این ست بازارگرد را جایگزین محمدی نژاد کرد . شروع خوب میزبان ادامه نداشت و تیم شهرداری تبریز وقت اول را ۸-۷ بسود خود تمام کند ولی سرویس های آرمین تشکری روند بازی را بکلی تغییر داد و تیم ارومیه ۱۶-۱۵ وقت دوم را از حریف پیش بیافتد.

تعویض های دو مربی و درخواست های وقت استراحت بارها روند حرکتی بازی را تغییر داد ولی این میزبان بود که با حمایت یکپارچه هوادارانش این ست را با آبشار بازارگرد ۲۵-۲۲ پیروز شود

مهدی بازارگرد با کسب ۶ امتیاز توانست عنوان برترین بازیکن میزبان در این ست را کسب کند.

حواشی :

* محمد حضرت پور شهردار ارومیه از بین تماشاگران و نادر قاضی پور نماینده مجلس ارومیه ، فروزان رئیس هیئت والیبال آذربایجان غربی و جمعی از مقامات شهری و تعدادی از کاندیداهای احتمالی مجلس از جایگاه vip بازی را تماشا کردند.

* بازیکنان شهرداری ارومیه با بنر حمایت از پوریا فیاضی که در بازی دو هفته قبل مصدوم شد وارد زمین شدند.

* پوریا فیاضی بازیکن مصدوم شهرداری که این فصل را از دست داده است ، بشدت از سوی هواداران تشویق شد.

* محمد شاهمیری داور این بازی مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

* ۶۰۰۰ تماشاگر حاضر در سالن از ابتدا تا انتهای بازی تیم مورد علاقه خود و حتی میهمان ، شهرداری تبریز را تشویق کردند.

* ۴ خبرنگار تبریزی برای پوشش این بازی در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند.

* بدلیل روشن بودن فلش گوشی های تلفن همراه تماشاگران برای لحظاتی بازی متوقف شد.

* آرمین تشکری با ۱۹ و میلاد عبادی پور با ۱۶ امتیاز برترین بازیکنان تیم شهرداری بودند.

* صنوبر بازیکن ملی پوش شهرداری تبریز روزی پراشتباه در ترکیب تیمش داشت.

* سعید معروف کاپیتان شهرداری و تیم ملی در این بازی علاوه بر پست اصلی اش (پاسور) و پستی که در این فصل (دریافت کننده) دارد ، چندین بار در نقش داور هم قرار گرفت.

* نشست مطبوعاتی که معمولا در ارومیه برگزار می شود ، در این بازی با اعلام اینکه چنین نشستی جزو قوانین مسابقات نیست برگزار نشد.

* مهدی بازارگرد یکی از بازیکنان گرانقیمت نیمکت نشین در این بازی با کسب ۹ امتیاز روز پرفروغی داشت.

* شهرداری ارومیه با این برد همچنان در صدر جدول باقی ماند و شهرداری تبریز به رتبه پنجم سقوط کرد.

* برد شهرداری ارومیه در خانه رتبه این تیم را در بازی های خانگی تا رتبه چهارم ارتقا داد. بانک سرمایه ، پیکان و متین صالحین سه تیم برتر بازی های خانگی این فصل هستند.

* باخت خارج از خانه تبریزی ها باعث شد این تیم در جدول عملکرد خارج خانه به رتبه چهارم نزول کند. شهرداری ارومیه با ۱۰۰ درصد پیروزی بهترین عملکرد را در خارج از خانه داشته است.

* هفته دهم لیگ برتر ۹ روز بعد ، روز سه شنبه ۱۷ آذر برگزار می شود که شهرداری ارومیه در گنبد میهمان جواهری و شهرداری تبریزدر خانه میزبان بانک سرمایه خواهد بود.

شایان ذکر است دستور مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه مبنی بر عدم مصاحبه سرمربی با خبرنگاران و کنفرانس مطبوعاتی از اتفاقاتی است که فقط در ایران رخ می دهد.

جدول رده بندی

sss2

نظرات
  1. سینا آذر ۱۶, ۱۳۹۴ ۵:۰۴ ب.ظ

    کپی ؟؟

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا