سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه از سمت خود استعفا کرد

به گزارش هزاره سوم به نقل از اروم نیوز:شنیده ها از باشگاه شهرداری ارومیه حکایت از آن دارد که محرم نشاطی سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه امروز از سمت خود کناره گیری

۱۱ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1229

به گزارش هزاره سوم به نقل از اروم نیوز:شنیده ها از باشگاه شهرداری ارومیه حکایت از آن دارد که محرم نشاطی سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه امروز از سمت خود کناره گیری کرد.

تیم فوتبال شهرداری ارومیه که در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد، در نیم فصل اول این رقابتها از ۹ بازی انجام داده خود فقط ۹ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هفتم جدول جای دارد.

محرم نشاطی که یکی از مربیان کلاسیک  و با تجربه ارومیه است سال گذشته نیز هدایت همین تیم را بر عهده داشت و در نیم فصل اول سال گذشته  تیمش با ۱۰امتیاز در رتبه ششم قرار داشت اما در پایان فصل توانست تیم را به مقام قهرمانی گروه برساند.

اما امسال حواشی بسیاری از طرف افراد غیرورزشی به تیم شهرداری ارومیه وارد و  عملکرد مربی و کادر فنی را مختل و زیر سؤال برد.

در حالی که هنوز با استعفای محرم نشاطی از طرف باشگاه موافقت نشده، باید منتظر ماند و دید که  آیا مدیر عامل باشگاه با استعفای سرمربی تیم موافقت می کند و  یا نه و راه حمایت از وی را در پیش خواهد گرفت و حاشیه سازان را ناکام خواهد گذاشت.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا