ولی یوسف نژاد سرپرست هیأت قایقرانی استان شد

هزاره سوم:مراسم معارفه ولی یوسف نژاد که پیش از این به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان و ابلاغ غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی بعنوان سرپرست هیأت استان منصوب شده بود با

۲۸ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : 1354
هزاره سوم:مراسم معارفه ولی یوسف نژاد که پیش از این به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان و ابلاغ غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی بعنوان سرپرست هیأت استان منصوب شده بود با حضور دکتر چمن گلی وخانواده قایقرانی استان برگزار گردید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: ما پس از پایان دوره مسئولیت رئیس هیأت قایقرانی استان به دنبال فردی بودیم که که بتواند با توان مدیریتی بالا و تعاملات و ارتباطات گسترده خود و نیز بهره گیری از ظرفیت ها و استعدادهای ارزشمند آذربایجان غربی این استان را به قطب اصلی این رشته در کشور برساند و ما شاهد ظهور قهرمانان زیادی از استان در این رشته مهیج و پرطرفدار باشیم.
دکتر چمن گلی گفت: می توانیم با هماهنگی و برنامه ریزی های لازم زمینه رشد و توسعه این رشته را در بیشتر شهرستان ها بخصوص آنهایی که از امکانات فنی و سخت افزارهای لازم برخوردار هستند فراهم کنیم.
وی افزود: آقای یوسف نژاد دارای توان مدیریتی بالاست که می تواند با تجربه و ارتباطات قوی خود با مسئولین استانی و کشوری باعث رونق بیش از پیش این رشته شود که قهرمانان بنامی چون: محسن شادی، عاقل حبیبیان، فرهاد و فرزاد قلیزاده کربلایی، جوهری، احمد احمدی و دیگر ورزشکاران خوب و مستعد را دارد و به پشتوانه این ذخایر ارزشمند می تواند چشم به آینده ای درخشان و موفق داشته باشد.
عبدالله چمن گلی رفاقت، دوستی و وحدت و همدلی فارغ از هرگونه اختلاف سلیقه را رمز موفقیت در هر عرصه ای دانست و گفت: باید از زحمات برادر عزیزمان آقای شادمان که سالها با تجارب و تخصص ارزشمند خود و نیز ارتباط مطلوب خود با فدراسیون زمینه موفقیت های زیادی را برای ورزش استان ایجاد نمود صمیمانه تشکر نمایم.
وی از عباس شادمان خواست تا بعنوان عضوی ارشد و باتجربه از خانواده قایقرانی استان برای بازگشتن به دوران اوج و اقتدار قایقرانی آذربایجان غربی تلاش کند.
چمن گلی همچنین ادامه داد: رشته قایقرانی جزو ۱۰ رشته اولویت دار ماست که از شانس زیادی برای موفقیت در مسابقات و رویدادهای مختلف آسیایی و بین المللی بویژه کسب سهمیه در بازیهای المپیک برخوردار است و ما باید با پتانسیل های خوبی که داریم تلاش کنیم تا قایقرانی استان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در خاتمه گفت: تاکنون مسابقات مختلف قهرمانی کشور و بین المللی را در استان به نحو مطلوبی میزبانی کرده ایم و فضای کار به گونه ای است که پویایی، حرکت و جنب و جوش خوبی امروز در ورزش آذربایجان غربی دیده می شود.
چمن گلی افزود: ما علاقمندیم با آماده کردن سخت افزارهای لازم بویژه احداث پیست استاندارد در مکان های مناسب به لحاظ فنی در آینده میزبانی مسابقات مهم و معتبر آسیایی و بین المللی را نیز میزبانی کنیم لذا هماهنگی های لازم برای بازدید اکیپ فنی فدراسیون از محل های پیشنهادی ما بخصوص در شهرستان های ارومیه، ماکو ، نقده و مهاباد بزودی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: مردم بعد از مدت ها که این رقابت ها و بخصوص قهرمانان ورزشی استان را از تلویزیون و رسانه ها دیده اند دوست دارند از نزدیک شاهد برگزاری چنین مسابقات جذابی در استان باشند و ما با پیگیری هیأت استان به دنبال اینکار هستیم.
ولی یوسف نژاد سرپرست جدید هیأت قایقرانی استان نیز در این مراسم با تشکر از حسن نیّت و اعتماد مدیرکل ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم و استفاده از تجربه و تخصص دلسوزان و پیشکسوتان و صاحب نظران این رشته علاوه بر استعدادیابی و توسعه امر آموزش در هیأت، به بخش همگانی و قهرمانی نیز توجه جدی داشته باشیم و از آنجاییکه این رشته از اولویت های ورزشی به حساب می آید باید زمینه رشد و گسترش و بسترسازی امکاناتی و تجهیزاتی قایقرانی را در استان فراهم کنیم.
عباس شادمان رئیس سابق هیأت استان نیز در این جلسه از در اختیار داشتن ۲۶ قایق بادبانی برای استان خبر داد و گفت: اگر مشکل سد مهاباد با هماهنگی های لازم مرتفع شود در رشته بادبانی علاوه بر احمد احمدی که برای کسب سهمیه المپیک ریو در حال رقابت با حریفان قدرتمند خود است در آینده شاهد ظهور جوانان با آتیه و مستعد دیگری نیز خواهیم بود.
کیومرث پور ایراندوست معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان که مدتی سرپرستی موقت هیأت قایقرانی را بر عهده داشت گفت: همه خانواده قایقرانی از انتصاب آقای یوسف نژاد بعنوان سرپرست هیأت استان بسیار خوشحال شدند و ما امیدواریم با سابقه طولانی و تجربه مدیریتی و تعاملات بهینه ایشان بزودی شاهد موفقیت و کسب جایگاه ارزشمند قایقرانی آذربایجان غربی در کشور باشیم.
در این مراسم محسن شادی قهرمان جوانان جهان و دو دوره بازیهای آسیایی و سیمین خیاطی افشار مربی سابق تیم ملی رویینگ بانوان کشورمان از استان نیز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و حضور سرپرست جدید هیأت قایقرانی استان را به فال نیک گرفتند.
در خاتمه این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های عباس شادمان و کیومرث پور ایراندوست، ولی یوسف نژاد بعنوان سرپرست هیأت قایقرانی آذربایجان غربی معارفه گردید.
* یوسف نژاد در حال حاضر مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری آذربایجان غربی می باشد.
نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا