پرسپولیس ۱ ـ تراکتور ۱؛ سقوط قرمزها به رتبه چهارم

تراکتورسازی با انجام یک بازی بسته و حسابگرانه موفق به متوقف کردن پرسپولیس در حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر شد و خود را به جمع بالانشین‌های لیگ نزدیکتر کرد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : 1925

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ورزشی هزاره سوم به نقل از “ورزش سه”، پرسپولیس در این بازی ابتدا توسط رامین رضائیان (۱۲) به گل رسید اما ضربه ایران‌پوریان(۳۸) بازی را به تساوی کشاند. پرسپولیس با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و یک پله سقوط کرد. تراکتور هم با ۳۲ امتیاز به رده ششم صعود کرد.
هفته بیست و دوم لیگ برتر
استادیوم آزادی                تماشاگر: ۷۰ هزار نفر
داور: تورج حق وردی

اخطار:
دقیقه ۳۶ رامین رضاییان – پرسپولیس
دقیقه ۴۷ آگوستو سزار – تراکتورسازی
دقیقه ۵۵ شجاع خلیل زاده – تراکتورسازی
دقیقه ۹۵ مهدی طارمی – پرسپولیس

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور، مهدی طارمی و محسن مسلمان
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، بختیار رحمانی، سروش رفیعی، فرزاد حاتمی، آگوستو سزار(۶۶ شاهین ثاقبی)، مهدی کیانی و سعید آقایی
سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح بازی در نیمه اول:

بازی زیبای دو تیم در کنار تشویق پرشور هواداران برای هر تیم یک گل در پی داشت تا نتیجه نیمه اول با تساوی یک بر یک همراه باشد.
شاگردان امیر قلعه نویی طبق انتظار در نیمه اول و در دقایق ابتدایی تحت تاثیر حملات سرخ های تهرانی قرار گرفتند و این مثلث هجومی پرسپولیس با حمایت احمدزاده و مسلمان بودند که توانستند فرصت های خوبی روی دروازه محمد رضا اخباری ایجاد کنند و در یکی از همین حملات به گل برتری نیز دست یابند.
در ادامه بعد از گلی که رامین رضاییان به ثمر رساند این تیم کمی از فشار تهاجمی خود کاست تا تراکتورسازی بر توپ مسلط شود و به سمت دروازه سوشا مکانی هجوم آورد. حملات خنثی تراکتورسازی در نهایت با خطایی که رامین رضاییان مرتکب شد و ضربه ایستگاهی بازیکنان تراکتورسازی و در نهایت ضربه تمام کننده ایران پوریان منجر به گل تساوی این تیم شد.
دو تیم در ادامه چشم به ۴۵ دقیقه دوم دوخته اند و باید دید این جدال با چه نتیجه ای همراه خواهد بود.

بهترین بازیکن:

محمدرضا اخباری،دروازه‌بان تراکتورسازی، با وجود یک گل خورده ۴ واکنش نجات‌بخش داشت و در کسب این تساوی تاثیر زیادی از خود نشان داد.

شرح گل‌ها:

پرسپولیس یک تراکتورسازی ۰ : ( رامین رضاییان، دقیقه ۱۲): حرکات هماهنگ پرسپولیسی ها درون محوطه جریمه در نهایت با پاس فرشاد احمدزاده برای رامین رضاییان همراه شد که اینبار او این فرصت را از دست نداد تا تیمش برابر تراکتور با یک گل پیش بیفتد.
پرسپولیس یک تراکتورسازی یک : (محمد ایران پوریان، دقیقه ۴۰): روی یک ضربه ایستگاهی، سوشا مکانی توپ را دفع کرد اما در برگشت این ایران پوریان بود که توپ را به تور دروازه پرسپولیس چسباند تا بازی با تساوی همراه شود.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا