برترین مهاجمان‌ سال ۹۴ فوتبال ایران را انتخاب کنید

وبسایت "ورزش سه" در انتهای سال پر تب و تاب ۹۴ و در شرایطی که هیجان فوتبال کماکان در اوج قرار دارد، نظرسنجی بزرگ برترین‌های فوتبال ایران را آغاز کرده است.

۱ فروردین ۱۳۹۵
کد خبر : 3648

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ورزشی هزاره سوم به نقل از “ورزش سه”، این نظرسنجی معطوف به بازیکنان شاغل در لیگ ایران است و لژیونرهای فوتبال ما در این بخش مورد قضاوت قرار نخواهند گرفت. نامزدهای هر پست توسط کمیته فنی و آنالیز “ورزش سه” انتخاب شده اند و بهترین‌های فوتبال ایران محسوب می‌شوند.

بعد از انتخاب مهدی رحمتی به عنوان برترین دروازه بان سال ۹۴ فوتبال ایران توسط آرای مخاطبان عزیز و انتخاب رامین رضاییان، حنیف عمران زاده، سیدجلال حسینی و محمد انصاری در بخش مدافعان، امید ابراهیمى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان و احمد نوراللهى نیز عنوان برترین هافبک‌های لیگ را کسب کردند تا در بخش نهایى برترین مهاجمان لیگ را پیش روى شما عزیزان قرار دهیم. در پایان این بخش نیز دو بازیکنى که بیشترین آرا را کسب کنند در لیست ١١ نفره مخاطبان ورزش سه در سال ٩٤ قرار خواهند گرفت.

بازیکنان برحسب حروف الفبا قرار گرفته اند:

محمد ابراهیمی

مهاجم با تجربه گسترش فولاد در حالی لیگ چهاردهم را به پایان رساند که تنها یک گل و دو پاس گل در کارنامه وی ثبت شد او اما لیگ پانزدهم را در سال ۹۴ با شرایط فوق العاده ای پیش برده و در حال حاضر با ۵ گل و ۵ پاس گل یکی از برترین شاگردان فراز کمالوند محسوب می شود که در نتایج این تیم نیز تاثیر داشته است.

 

وحید امیری (نفت تهران

مهاجم ملى پوش نفت تهران در فصل گذشته و ابتداى سال ٩٤ تنها در فینال جام حذفى براى زردپوشان گل زد که این مساله البته به پست بازى متفاوت او نسبت به تیم ملى مربوط مى شد. بازیکن مورد اعتماد کى روش و منصوریان که خواهان زیادى نیز می بیند در این فصل ٤ گل زده و ٢ پاس گل به نام خود کرده است.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا