واتسکه:دورتموندمقابل‌لیورپول‌بازی‌می‌کند،نه‌کلوپ

نایب رئیس بروسیا دورتموند تاکید کرد نباید مصاف تیمش مقابل لیورپول را به رویارویی دو مربی تقلیل داد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۵
کد خبر : 4984

به گزارش‌‌‌‌‌ پایگاه خبری ورزشی هزاره سوم به نقل از “ورزش سه”، پنج‌شنبه شب بروسیا دورتموند در حالی در لیگ اروپا مقابل لیورپول قرار خواهد گرفت که سکان هدایت قرمزپوشان انگلیسی را یورگن کلوپ ،مربی قبلی حریف آلمانی، بر عهده دارد.
نایب رئیس باشگاه دورتموند در اینباره اذعان کرد:” برای من تنها این مهم است که بگویم دورتموند مقابل لیورپول قرار خواهد گرفت، نه مقابل یورگن کلوپ. این مصاف همچنین نمی‌بایست تقابل توماس توخل مقابل کلوپ قلمداد شود بلکه رویارویی دو باشگاه بزرگ اروپایی است و همچنین تکرار فینال لیگ اروپای پنجاه سال پیش. آن زمان هم مربیان بزرگی چو ویلی فیشکن مولتهاوپ و بیل شنکلی در رأس دو تیم بودند که در حرفه خود اسطوره به شمار می‌آمدند اما باشگاه‌ها همیشه بزرگتر از افراد هستند.”
واتسکه درمورد شایعاتی که راجع به احتمال بازگشت ماریو گوتزه به وست‌فالن مطرح است نیز گفت:” هیچ مذاکره‌ای نشده. ماریو مسلما بخشی از تاریخ بروسیا دورتموند است؛ چرا که از یازده سالگی در باشگاه ما بازی می‌کرد.
وقتی او را در تیم‌های پایه‌مان می‌دیدم، همیشه دعا می‌کردم که هیچ اتفاق ناگواری برای این بچه روی ندهد. درمورد انتقالش به بایرن مونیخ هم من کسی بودم که از دست خود او ناراحت نشدم، بلکه رفتار رقیب ناراحتم کرد. اما آن روزها دیگر گذشته و وضعیت بین دو باشگاه دوباره مسالمت‌آمیز شده است. ماریو حالا بازیکن بایرن است و ما باید این را بپذیریم.”

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا