فساد در فوتبال شایعه ای بیش نیست

هیچ گونه فساد مالی در ورزش فوتبال استان وجود ندارد و مباحثی که در زمینه وجود فساد در فوتبال مطرح است شایعه‌ای بیش نبوده و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : 6220

به گزارش پایگاه ورزشی هزاره سوم حسین نیرویار عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: هیچ گونه فساد مالی در ورزش فوتبال استان وجود ندارد و مباحثی که در زمینه وجود فساد در فوتبال مطرح است شایعه‌ای بیش نبوده و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان‌ غربی با اشاره به مشکلات ورزش فوتبال استان اظهار داشت : متاسفانه آذربایجان‌ غربی تنها استانی است که ورزشگاه‌هایش فاقد نورافکن ،سرویس بهداشتی ،رختکن ،امکانات و تجهیزات کافی است.
وی ادامه داد: ۲۳مدرسه فوتبال در سطح استان وجود دارد و با توجه به اینکه مجوزهای مدارس فوتبال به صورت یک ساله صادر می‌شود باید این مدارس دارای شرایط و امکانات باشند تا نسبت به تمدید مجوز خود اقدام کنند.
دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان‌ غربی با تاکید بر اینکه هیچ گونه فساد مالی در ورزش فوتبال استان وجود ندارد بیان کرد: مباحثی که در زمینه وجود فساد در فوتبال مطرح است شایعه‌ای بیش نبوده و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
حسین نیرویار در خصوص اظهارات مدیرعامل باشگاه شهرداری که عدم همکاری این هیات را با تیم فوتبال شهرداری در راستای برگزاری مسابقات فوتبال بیان نموده بود چنین پاسخ داد:باشگاه شهرداری ارومیه در ابتدا فصل با تفاهم نامه ای که در حضور رئیس اداره ورزش و جوانان ارومیه شده و امضا همه در این تفاهم نامه هست باشگاه شهرداری آماده سازی،ترمیم و نگهداری چمن را برعهده داشت و همچنین تهیه کاور برای پوشش چمن در زمان بارندگی برعهده داشت ،به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد.
این مسئول با بیان اینکه ما از ورزش فوتبال این شهر حمایت کردیم ادامه داد: تا این لحظه هیچ یک از چک های باشگاه شهرداری ارومیه که مجموع آنها دویست و پنجاه میلیون ریال است پاس نشده است.
دبیرهیات فوتبال افزود: ما با تمام قوا از باشگاه شهرداری ارومیه حمایت کردیم به طوریکه تیم های فوتبال نونهالان،نوجوانان،امید و بزرگسالان شهرداری در چمن تختی در شش روز هفته به تمرین پرداختند و ریالی از بابت این تمرینات تا به حال به هیات فوتبال استان پرداخت نکردند

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا