فساد مالی در فوتبال استان وجود ندارد/با وجود چرخش مالی فراوان به کسی بدیهی نداریم

نائب رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان‌ غربی گفت:با وجود چرخش مالی فراوان به کسی بدیهی نداریم.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : 6216

به گزارش پایگاه ورزشی هزاره سوم،عصر امروز نشست خبری نائب رئیس و دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی با حضور خبرنگاران ورزشی در محل سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه برگزار شد.
در این نشست عیسی زینالی عصر امروز در جمع خبرنگاران ورزشی نویس با اشاره به مشکلات مالی هیئت فوتبال استان افزود: م‌اکنون بزرگترین مسئله و مشکل هیئت فوتبال استان وجود مشکلات مالی است ولی با این حال با وجود چرخش مالی فراوان اما در منابع مالی دچار مشکل نبوده و به هیچ کسی بدیهی نداریم.
نائب رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان‌ غربی گفت:پیشرفت و موفقیت در ورزش های همگانی نیازمند مشارکت عمومی است .
وی با تاکید بر اختلاف در رشته های ورزشی افزود: متاسفانه اختلاف بزرگترین معضل و مشکل در راه مشارکت‌های همگانی است و باید از اختلافات در ورزش کشور پرهیز شود.
زینالی با اشاره به اینکه ورزش فوتبال پایه در استان به صورت رایگان برگزار شود افزود: در تمامی تیم پایه استعدادیابی وجود دارد و تمامی تیم ها دارای تمرینات منظم اند و برای شرکت در مسابقات آماده می شوند .
نائب رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان‌ غربی افزود: در حال حاضر هیاتی مثل هیات فوتبال در استان فعال نیست و با برگزاری ۱۴ رده مسابقات در فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان در صدر هیات های استانی قرار داریم.
وی ادامه داد : در سال ۹۴ استان آذربایجان غربی در ۱۶ رده فوتبال کشور که بالاترین آنها لیگ دسته دوم است و تیم های شهرداری ارومیه و سردار بوکان هستند و در بانوان نیز تیم فوتبال همیاری شهرداری در لیگ برتر است و در تمامی رده های سنی در کشور نماینده داریم.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

ادامه اخبار
نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا